süsleme-hizmetleri

Süsleme Hizmetleri

  PAYLAŞ
süsleme-hizmetleri

Gaziantep Organizasyon, konsept süslemeler ve şık tasarımları ile tüm organizasyonlarınızda sizlere kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunuyor. Hayallerinize uygun seçilmiş bir alan ve sınırlarını yine sizin hayallerinizin belirlediği tasarımlar ile organizasyonlarınız bir rüyaya dönüşsün. Geniş süsleme hizmeti yelpazemizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Düğün süslemeleri: Düğün davetleri için masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme, gelin yolu süsleme, gelin masası süsleme… Düğün alanı süslemeleri: Masa üstü canlı ve yapay çiçek süslemeleri. Şamdan, supla, peçetelik, boncuk-pul-payet gibi materyallerle masa süslemeleri. Sandalye süslemeleri: Sandalye giydirmesi, sandalyenin saten ötrü ile giydirilip renkli kuşakla bağlanması.
 • Açılış süslemeleleri: Açılış organizasyonları için süsleme hizmetleri. Mağaza, işyeri, market, dükkan, sergi, gala, alışveriş merkezi vb. mekan ve etkinlikler için açılış süslemeleri. Balon süsleme, balondan zincir ve kapı kemeri. Balondan çeşitli figürler, isim yazma, balondan nazar boncuğu, papatya balonlar, kalp balonlar, fiyonk ve çeşitli balon süslemeleri. Açılışlar için balon, bayrak, flama, tül ve kumaş süslemeleri. Kokteyl masası ve kokteyl alanı süsleme.
 • Sünnet düğünü süslemeleri: Sünnet düğünü için sünnet süslemeleri ve alan süsleme. Sünnet düğünü mekanı, sünnet konseptine ve renklerine uygun bir şekilde talepleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda güzelce süslenir. Masa ve sandalye süsleme, sünnet tahtı ve sünnet yatağı süsleme, alanın balonlarla süslenmesi. Balondan nazar boncuğu, sünnet çocuğunun isminin balonlarla yazılması, uçan balonlar ve balon ağacı.
 • Balon süsleme: Etkinlikler için istenilen renklerde zincir balon süslemeleri. Balondan kapı kemeri. Uçan balon süslemesi. Zeplin balon ve baskılı reklam balonları. Balondan çeşitli şekillerin yapılarak konsept süslemelerin yapılması. Balondan isim yazma, fiyonk balon, balon nazar boncuğu, kalp balonlar. Balon süslemesi nasıl yapılısr? İdeal ölçülerde şişirilmiş süsleme balonları ikili olarak birbirine bağlanıp dörtlenir. Bu dörtlü balon topları örgü şeklinde ipe dizilerek örgü balon yapılır. Örgü uzunluğu bağlanacağı mesafeye kadar örülür ve uygulanacak yere bağlanır.
 • Doğum günü süslemeleri: Parti ve alan süslemeleri, doğum günü süsleleri, doğum günü balon süslemeleri. Doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekanın doğum günü konseptine uygun bir şekilde çeşitli doğum günü süsleri ile süslenmesi. (happy birthday, iyi ki doğdun yazıları, folyo ve uçan balonlar, renkli süsler vb.) Kız çoğuğu veya bayan doğum günü partileri için minik ve yetişkin hanımefendilerin hoşuna gidecek renklerde ve çeşitlilikte süslemeler yapılır. Erkek çocuğu veya yetişkin beyler için erkeklere yönelik süsleme çalışması yapılır.
 • Yılbaşı süslemeleri: Yılbaşı süslemeleri nasıl yapılır? Yılbaşı süslemeleri led ışıklar, çam ağacı, kar taneleri, ışıklı yılbaşı süsleri vb. materyallerle iç ve dış mekanlarda yapılan yeniyıl süslemesi çalışmalarıdır. Bu süslemeler önereceğimiz ve istediğiniz alanlara dekorasyona zarar vermeden uygulanır. Işıklı yılbaşı süslemeleri, led ışıklarla istediğiniz renklerde yapılan ışık süslemesi uygulamalarıdır. Yılbaşı süsleri ile iç ve dış mekanlar için yeniyıl süslemeleri profesyonelce yapılır.
 • Fuar alanı süsleme: Fuar alanları için balon, bayrak, flama, tül, kumaş, uçan balon, ve baskılı süslemeler. Baskılı reklam balonları ve jombo balonlar. Dev zeplin uygulamaları.
 • Fuar standı süsleme: Fuar standlarının şık ve ilgi çekici hale getirilmesi için, şık ve dikkat çeken görsellerle süslenmesi gerekmektedir. Fuar standlarınızı balon, kumaş. tül, bayrak, flama ve baskılı materyallerle şık bir şekilde süslüyoruz.
 • Sevgililer günü süslemeleri: Sevgililer günü konseptine göre birbirinden şık süslemeler. Vitrin, mağaza, AVM, restorant veya seçeceğiniz özel bir mekanın sevgililer günü temalı materyallerle süslenmesi. Kalpli uçan balonlar, balondan kalpler, (1 metre çapında) strafor süsler ve ürünler, çiçek süslemeleri. Kalpli uçan balon buketleri.
 • Piknik süslemeleri: Piknik süslemeleri nasıl yapılır? Piknik etkinlik alanlarınız istekleriniz doğrultusunda eğlenceli ve hoş bir şekilde çeşitli materyallerle süslenir.
 • Masa sandalye süslemesi: Masa ve sandalyelerin örtülerle giydirilmesi. Masa üstü süslemeleri için çeşitli uygulamalar. Canlı çiçek, fanus ve mum uygulaması. Çeşitli mumlar ve masa üstü ayna süslemeleri. Beş kollu, üç kollu ve tek kollu çiçekli-çiçeksiz şamdan süslemeleri. Sandalye giydirmeleri ve renkli fiyonk bağlama süslemeleri.
 • Gelin yolu süslemesi: Gelin yolu süslemesi, gelin ve damadın giriş yapacağı alanın süslenmesidir. Gelin yolu süslemesi için çeşitli seçenekler mevcuttur. Çiçekli ferforje gelin yolu süslemeleri, şamdanlı gelin yolu süsleri ve sarmaşıklı ışıklı tak şeklinde gelin yolu süslemeleri. Gelin yolu süslemelerinde kırmızı veya beyaz halı, volkan ve konfeti gösterisi standart olarak bujlunmaktadır.
 • Nikah masası, gelin masası süslemesi: Nikah masası süslemesi nasıl yapılır? Gelin damat masası şık örtülerle süslenir. Gelin masası için güzel bir çiçek yaptırılır. Gelin ve damat için yüksek deri sandalyeler temin edilir.
 • Kokteyl süslemeleri: Kokteyl alanları ve kokteyl masalarının şık bir şekilde süslenmesi.
 • Işık süsleme: Çeşitli renklerde ve ebatlarda led ışıklarla alanların görşel bir şölene dönüştürülmesi. Led ışık satışı ve kiralaması.
 • Çiçek süslemeleri: Canlı ve yapay çiçek süslemeleri. Çiçekli gelin yolu süslemeleri, gelin masası çiçekleri, düğün çiçekleri. Masa üstü süslemeleri için yapay ve canlı çiçek uygulamaları, masa üstü çiçekli şamdanlar.
 • Mezuniyet süslemeleri: Mezuniyet töreni kutlama alanları için süsleme hizmetleri.
 • Doğum odası süslemeleri: Doğum odası için kapı ve oda süslemeleri. Kapı tülü, kapı çelengi, hoşgeldin bebeğim yazısı, balon, uçan balonlar ve çeşitli süslerle yatak ve oda süslemesi.
 • Flama, bayrak süslemeleri: Baskılı, baskısız istediğiniz renklerde, çeşitlerde, flamalar ve bayraklar. Kırlangıç bayraklar ve üçgen bayrak süslemeleri.
 • Diğer süslemeler: Tül, çiçek, kumaş, kurdele, bayrak, flama süslemeleri. Parti süslemeleri, kermes süslemeleri ve şenlik süslemeleri.

Belirtilen hizmetlerin dışındaki isteklerinizi bize iletebilir ve size özel uygulamalar ve süsleme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

YORUM YAP

 1. AYSUN MİNE dedi ki:

  Merhaba,
  Doğum odası süslemesi yapıyor musunuz?
  Daha önce yaptığınız oda süslemelerinin fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?
  Şimdiden Teşekkürler…

 2. Emine dedi ki:

  Merabalar ben eşıme evde süpriz yapmak istiyorum balon ve vb süslemeler almak istiyorum fiyat nedir acaba