yilbasi-organizasyonlari

Dönemsel Organizasyonlar

    PAYLAŞ
yilbasi-organizasyonlari

Dönemsel organizasyonlar çeşitli kurum ve toplulukların, şirketlerin, derneklerin, eğitim kurumlarının sıklıkla ihtiyaç duyduğu bir organizasyon türüdür. Gaziantep Organizasyon bu tür organizasyonlar için profesyonel ve ekonomik çözümler sunar. Belediyeler, AVM ler ve çeşitli kurum-kuruluşlar için ramazan etkinlikleri. Eğitim kurumlarındaki yıl sonu, mezuniyet töreni organizasyonları. Siteler ve mevsimsel hizmet veren kurumlar için bahar şenlikleri, yaza merhaba partileri. Şahıs ve kurumlara ait mekanlar için yılbaşı süslemeleri ve yılbaşı organizasyonları. Resmi bayram ve kutlama organizasyonları için lojistik destek ve gösteri hizmetleri.

Mağaza ve alışveriş merkezleri bir takım özel günler ve haftalar için özel organizasyon hizmetine gereksinim  duyarlar. Bunların en bilinen örneği sevgililer günü organizasyonudur. Gaziantep Organizasyon olarak dönemsel organizasyonlarınız için akılcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Dönemsel organizasyonlarımızdan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Ramazan eğlenceleri: (Karagöz Hacivat, Meddah, Orta Oyunu, Aşuk Maşuk, Kanto, Sihirbaz, Kukla ve animasyon gösterileri)
  • Yılbaşı organizasyonları: Yılbaşı süslemeleri, Yeniyıl organizasyonları için süsleme hizmetleri. Noel baba hediye servisi. Noel Anne servisi.
  • Işıklı yılbaşı süslemeleri: Led ışıklı yılbaşı süslemeleri. Cadde süslemeleri, mağaza vitrinleri süslemesi, ev ve alış veriş merkezleri süslemesi. Yılbaşı mağaza süslemeleri ve vitrin dekorasyon.
  • Mezuniyet törenleri: Mezuniyet töreni organizasyonları, öğrencilerin ve yakınlarının unutamayacağı özel zamanlardır. Gaziantep Organizasyon olarak mezuniyetler için süslemeler, ekip ve ekipman kiralama, volkan ve konfeti gösterileri ve catering hizmetleri sunmaktayız. Mezuniyet töreni organizasyonları hizmetlerimizden istediğinizi seçebilirsiniz veya tüm organizasyonu birlikte düzenleyebiliriz.
  • Resmi bayram ve kutlama organizasyonları: 29 Ekim kutlamaları, 23 Nisan şenlikleri ve benzeri milli bayram ve kutlamalar için organizasyon, süsleme, gösteri kokteyl, catering ve ekip-ekipman temini.
  • Sevgililer günü etkinlikleri: Sevgililer günü için süslemeler ve hediye servisi. Mağaza, restaurant ve çeşitli mekan süslemeleri, kalpli balon süslemeleri, kalpli uçan balon buketleri ve kostümlü sürpriz hediye servisleri.
  • 23 Nisan etkinlikleri: 23 Nisan organizasyonları için palyaço, süsleme ve gösteri hizmetleri. Bayrak baskılı uçan balon servisi ve uçan balon dağıtımı.
  • Mevsimsel etkinlikler: Yaza merhaba partileri, paskalya kutlamaları, bahar şenlikleri vb etkinlik organizasyonları.

YORUM YAP